Deklarata e fortë e gazetarit: Agron Xhafaj ka ndërruar emrin
Dosja e vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka qenë kryetema në media dhe politikë.

Gazetari investigatv Artan Hoxha është shprehur në Opinion se Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, rezulton të ketë ndërruar emrin.

Hoxha tha se kishte një certifikatë të gjendjes civile dhe figuron me emrin Geron Xhafaj.

“Unë kam një certifikatë të gjendjes civile që më rezulton me një emër tjetër. Emri është Geron Xhafaj”, deklaroi Hoxha. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori