Deklarata e fortë e gazaterit: Urdhërarresti u lëshua që dje por nuk u ekzekutua nga policia
Pëlqej
Gazetari Lorenc Vangjeli i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Opinion” ka deklaruar se urdhërarresti është lëshuar që dje, por që nuk është ekzekutuar ende nga Policia.

Sipas informacioneve të Vangjelit, për këta tre persona nuk ka adresa të sakta se ku mund të kërkohen.

Vangjeli shtoi se njëri prej tyre po kërkohet në një zonë afër “Oxhakut”.

Bëhët fjalë për dy urdhërndalimi dhe një urdhër arresti, por mungojnë adresat në kërkesën e Prokurorisë, tani më konfirmojnë se është duke u kërkuar tek Oxhaku” deklaron Vangjeli. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori