Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh
Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e ministrit të Bredshëm, Fatmir Xhafaj.

Ai ka deklaruar në News24 se në Shqipëri ka ardhur kërkesa për ekstradimin e tij por është fshehur.

Pjesë nga biseda

Shqipëri ka ardhur kërkesë për ekstradimin e vëllait të Xhafës, por nuk është ekzekutuar.

Ju po thoni që ka ardhur kërkesa dhe është fshehur?

Pa diskutim, është njësoj si rastisi Mark Frrokut. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori