Deklarata e fortë: Agimi i Artë po kërkon emrat e oficerëve të RENEA-s
Pëlqej
Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se partia ekstremiste Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që ekzekutuan Kostandin Kasifasin.

PIkërisht për këtë arsye, Hoxha thekson se autoritetet shqiptare duhet të kenë kujdes me emrat pasi mund të ndodhë ndonjë hakmarrje.

Agimi i Artë kërkon të identifikojë emrat e personave që ekzekutuan Kacifasin në Bularat. Do jetë gabim i autoriteteve dhe prokurorisë nëse dorezojne emrat.

Kam informacione për ketë madje kam kontaktuar me drejtues të policisë së shtetit dhe u kam thënë të jenë të kujdesshëm”. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori