Deklarata e Berishës: Gulf i përket Olsi Ramës
Ish-kryeministri Sali Berisha përsa i përket cështjes së kompanisë së naftës "Gulf" ka publikuar denoncimin e një qytetari
i cili thotë se kompania e naftës Gulf, i përket Olsi Ramës, vëllait të kryeminisrtrit Rama.

STATUSI I PLOTE I SALI BERISHES:

Qytetaret dixhital denoncojne si kompani te Olsi Rames kompanine e naftes
Gulf! sb

“Feb 28,22:27 po te jap nje shqetesim per nje korupsion galopand te rilindjes komuniste mjafton te behet nje kontroll ne te gjitha karburantet e olsi rames gulf dhe atje tregetohet i gjithi karburanti pa dogane.

Mund te takosh cfardo lloj manaxheri te ketyre karburantit gulf ne shqiperi dhe te afrojne tollona ti blesh me 125 leke 130 leke litri i naftes kur vlera doganore e nje litri nafte eshte 105 leke lind pyetja ku e gjejne keta bashibozuke komuniste rilindas kete nafte me 125 lek literi normalisht e fusin pa dogane kush i kontrollon keta asnje lloj kontrolli nuk i behet pse ate e komandon edi rama sikur nje prokuror i thjeshte te veje te verifikoje te pakten nje karburant te vetem se a raportohet online sasia e shitur e karburantit gjendet ne moment por sistemi nuk punon per gulfin punon vetem per ne hallexhinjte qe na ropen me gjoba dhe penalitete je i nderuar komandanti i pergjitshem i shqipetarve vetem me ty shpetohet atdheu yne i raskapitur me respekt nje qytetar i nderuar tepelene”
Shtuar më 21/04/2018, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori