Dëgjoni përgjigjet dhe qeshni: Këta do bëjnë zap drejtësinë në Shqipëri (VIDEO)
Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por disa kandidatë për institucionet e vettingut në strukturën e re të sistemit të drejtësisë që po ngrihet në vend nuk dinë disa të dhëna elementare.

Profesor Përparim Kabo ka kapur "mat" disa prej tyre me disa pyetje elementare në lidhje me prokurorët që kanë qenë më parë në Shqipëri, por edhe për historitë më të njohura të prokurorëve dhe gjykatësve në botë, siç është për shembull Paolo Borsellino.

Për më tepër, ju ftojmë të ndini videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2017, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori