Defekt ne rrjet, Lushnja pa energji
Albeu.com
Një defekt në rrjetin elektrik ka bërë që të ndërpritet energjia në rrethin e Lushnjës. Sipas informacioneve të fundit, ndërprerja ka filluar në orën 09:00 dhe do të vazhdojë deri në orën 14:00.Sipas OST, shkak i defektit kanë qenë punimet në linjën 110 kilovolt.
Shtuar më 08/05/2010, ora 12:02
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori