Dëborë e shi në të gjithë vendin, si do të luhaten temperaturat sot
Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites në të gjithë vendin. Për pasojë do të gjenerohen reshje të pakta shiu në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa reshje dëbore do të bien në zonat malore.

Po ashtu mbrëmja mbetet në ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të dëborë, kryesisht në Rajonin Juglindor. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes por rënie sjellë mesdita duke luhatur vlerat ditore nga -3 deri 15°C.

Era do fryjë mesatare deri e fortë në det, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det krijohet dallgëzim 3-4 ballë
Shtuar më 14/03/2019, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori