Debati i ashpër Shalsi-Duma: Servil, nuk e ul shpinën si ti…. (VIDEO)
Ministri i Partisë Socialiste Eduard Shalsi dhe Grida Duma, mbrëmë në “Dritare me Rudinën” u përfshinë në një debat të ashpër mes tyre.

Debati i tyre nis pas fjalës së Grida Dumës e cila po fliste mbi arsyet përse opozita gjendet në protestë dhe përse kërkon qeveri teknike.

Pas kësaj ka reaguar Shalsi i cili me tone të ashpra i është kundërvënë Dumës duke i kërkuar llogari për kohën kur Basha ishte kryetar i Bashkisë Tiranë dhe ku sipas tij “ska bërë asnjë punë të hajrit”.

Debati i tyre përfundoi edhe me fjalë ofenduese dhe në sulme personale, për më shumë mbi debatin ndiqni videon më sipër./albeu.com/


Shtuar më 11/04/2017, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori