Debate mes maxhorancës dhe opozitës për by passin i Fierit
Miratimi i marrëveshjes së huasë për financimin e projektit të By Pass-it të Fierit dhe Vlorës ka risjellë në sallën e Kuvendit debatin për vonesën në ndërtimin e këtyre arterieve. Opozita akuzoi qeverinë se investon vetëm në periudha zgjedhjesh.


Ndërtimi i boshtit të jugut ka qënë vazhdimisht në qendër të debatit opozitë mazhorancë gjatë viteve të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2012, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori