Data e re e zgjedhjeve, Meta njofton vendimin
Presidenti Ilir Meta do të nisë sot konsultimet me partitë politike për të caktuar datën e re të zgjedhjeve.

Mësohet se takimet do të fillojnë në orën 19:00 me krerët e partive të Grupimit të Qendrës së Djathtë”.

Kujtojmë se Meta sot do të gjendej në Kosovë me rastin e 20 vjetorit të ndërhyrjes së trupave të NATO-s, dhe takimi me krerët e partive rezulton të jetë fill pas vizitës në Kosovë.

Shtuar më 12/06/2019, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori