Dasmë e "çmendur" në Krumë, merr nusen me helikopter dhe dy limuzina "Hummer" (FOTO LAJM)

Një i ri nga Kruma e Hasit ka patur një ide të çmendur për të marrë nusën.

Përveç dy limuzinave “Hummer” ai ka përdorur edhe një helikoptër të një kompanie private në Tiranë në shërbim të cerëmonisë së martesës së tij.

Deri më tani kemi parë raste të marrjes së nuses me helikopter, por hasjani ka menduar t’i shtojë edhe diçka më tepër, pikërisht dy limuzinat “Hummer”. /Albeu.com/
Shtuar më 05/11/2016, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori