"Dashuri dhe urrejtje". Ç'po ndodh me Ramën e Metën?
Dashuria mes Ramës dhe Metës e ngjizur në 1 prill 2013 ka përfunduar. Kjo u shpalos mjaft qartë sot kur Fatmir Xhafa ia tha këtë në sy Ilir Metës.

Dashuria ka mbaruar, të paktën ruaj qetësinë”, iu drejtua ai Kryetarit të Kuvendit, në Konferencën e Kryetarëve.

Ajo që duket qartë është se ndarja tani është mes dy kampesh të ndryshme ku qëndrojnë PS e LSI, mes principesh që kanë të bëjnë me shtetformimin. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2016, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori