Dashnori i gruas ia plas live të shoqit: Kur s'ia bën qejfin ti gruas, normal që do t'ja bëjë...
Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzon bashkëshorten (nënën) se ka lidhje jashtëmartesore me njerëz të tjerë.

Gruaja, Shqipe Karaj, ka ardhur në studio e shoqëruar nga “i dashuri” i cili në lidhje drejtëpërdrejtë mohoi çdo akuzë të bërë në emrin e tij.

Ai pohoi se ka pasur shoqëri të ngushtë me familjen dhe ka ndërhyrë shumë herë në rastet e dhunës mes tyre.

Në fund të fjalës së tij ai shtoi se ai është burrë dhe mund të “puthë gjithë femrat e Fushë-Krujës nëse burri sështë i zoti”.

“Shqipen thjesht e shoqëroj, Kam familje kam dy vajza. Kam shkuar në shtëpinë e tij vetëm kur e ka rrahur Shqipen. E kam pas shumë shok.

Por se çfarë bëjnë në familjen e tyre nuk më intereson. Kam mendime se vajzën e shtyn ai. Fundja unë jam burrë dhe më njeh e gjithë Fushë-Kruja, unë mund të puthë çdo femër nëse burri nuk është i zoti për të”,- tha Leonardi në përballjen live./albeu.com/
“Dashnori” i gruas ia plas live të shoqit: Unë puth gjithë femrat kur burri sështë i zoti…

Shtuar më 24/02/2017, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori