DASH përshëndet miratimin e reformës: Sukses që i përket shqiptarëve
Edhe Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar pas miratimit të reformës në drejtësi.

DASH e konsideron kalimin e reformës një hap historik për Shqipërinë dhe qytetarët e saj.

“Liderët e vendosën Shqipërinë në anën e duhur të historisë”, thuhet në deklaratë.

DASH thotë se ky është një sukses që i përket shqiptarëve./Albeu.com/

Shtuar më 22/07/2016, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori