Dalipaj sot në kërkim për vrasje, çoi në pranga babain e Tahirit
Ervin Dalipaj, ish-shef i Krimit Ekonomik në Tiranë sot kërkohet për vrasjen e shtetasit Gazmend Çollaku.

Ai deklaroi në një intervistë për News 24 se nuk kishte besim tek policia, por vetëm tek Prokuroria dhe Gjykatat.

Dalipaj në vitin 2013 ka prangosur babain e Saimir Tahirit, Bashkim Tahiri me akuzën e trafikimit të medikamenteve.

Dalipaj e drejtonte hetimin që shpuri në pranga babain e ministrit të Brendshëm. /Albeu.com/
Shtuar më 30/01/2016, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori