Dalin pjesë të tjera nga audiopërgjimi, si gjendet droga

Një pjesë tjetër e audiopërgjimit nga gazetari Jetmir Olldashi është publikuar mbrëmjen e sotme.

Në emisionin e gazetarit Artur Cani janë publikuar pjesët e reja të audiopërgjimit të gazetarit që nxorri përgjimin e Agron Xafajt.

Këto audiopërgjime tregojnë se si mund të gjendet lehtësisht drogë dhe të besh pazare për të në qytetin e Vlorës dhe në Tragjas.

“Deri këtu ne pamë Babalen që punonte për Jetmirin”, tha gazetari.
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori