Dalin pamjet, si i riu u hodh nga pallati pasi theri prindërit (VIDEO)
Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamje nga vendngjarja pak momente pasi 25-vjeçari Brian Skrapari ishte hedhur nga kati i 3-të i pallatit ku banonte, pasi kishte goditur me thikë prindërit e tij gjatë një zënke.

I riu fatkeqësisht ka ndërruar jetë pak orë pas ngjarjes në spital, për shkak të dëmtimeve të parikuperueshme që kishte marrë.

Nëna e tij 55 vjeç Anila dhe babai 67-vjeçar Ermir Skrapari kanë mbetur të plagosur dhe u dërguan në spital për trajtim mjekësor. /albeu.com/Shtuar më 06/05/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori