Dalin pamjet: Policia terror ndaj qytetarit në Burrel? (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme një qytetar nga Burreli ka denoncuar se policia e Shtetit ka ushtruar terror tek një qytetar.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Burrelit dhe denoncimi është bërë tek ish-kryeministri Sali Berisha.

Denoncimi i qytetarit publikuar nga Berisha:

Terror i narkopoliceve te Burrelit ndaj qytetarit qe lufton per kafshaten!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Sali Berisha shikoje si sillen policia e burrelit me nje person qe ka dal per buken e gojes.

Dhe nderkoh shefi qarkullimit te burrelit Ai civili shefi qarkullimit te burrelit. /albeu.com/

Shtuar më 17/07/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori