Dalin pamjet, ky është "Benzi" që iu vu eksploziv në Durrës

Dalin pamje të makinës që i është vënë eksplozivDurrës. Pas konstatimit të sasisë së eksplozivit në makinën e tij, pronari ka lënë atë në rrugë duke thirrur policinë.

Menjëherë është dhënë alarmi dhe tashmë mbetet e bllokuar rruga Durrës-Shijak pasi forcat xheniere po punojnë për heqjen e sasisë së eksplozivit nga makina. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori