Dalin pamjet: Ja me kë festoi mbrëmë Rama (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditën e djeshme Partia Socialiste festoi 27 vjetorin e themelimit të saj.

Por si rrallë herë më parë, Edi Rama zgjodhi të mos marrë pjesë në festimet zyrtare në Tiranë.

Ditën e djeshme ai udhëtoi drejt Durrësit ku zhvilloi disa takime. Por me kë e festoi Rama 27-vjetorin e themelimit të PS?

Me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detajet nga "festa" e Ramës.

"Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojne shnderrimin e Partise Socialiste ne Parti Siçiliste! sb"- shkruan BerishaFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori