Dalin pamjet e super operacionit të RENEA-s në Elbasan (VIDEO)
Disa pjesëtarë të fisit Çapja në Elbasan janë arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim nga policia e Shtetit gjatë një operacioni që nisi sot në mëngjes, i koduar "Krasta".

Policia sqaron se janë zbardhur dhe dokumentuar tri ngjarje kriminale të ndodhur vite më parë.
Shtuar më 14/06/2019, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori