Nisin përmbytjet, pak minuta shi shkakton kaos në Durrës (VIDEO)
Prej 3 ditësh Shqipëria vazhdon të jetë nën ndikimin e një moti me reshje shiu dhe temperatura që kanë ardhur në ulje.

Ditën e sotme reshjet e shiut kanë pushtuar vendin duke shkaktuar përmbytjet e para.

Videot e bashkëngjitur lajmit janë shkëputur nga qyteti bregdetar Durrës, ku në qytet shihet që uji ka pushtuar vendin duke shkaktuar trafik. /albeu.com/


style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:57.500%;">
Shtuar më 06/11/2019, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori