Dalin pamjet, brenda shtëpisë ku u dogjën së gjalli nënë e bir (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Vlorë.

Nënë e bir janë djegur së gjalli në banesën e tyre pas një zjarri që ka shpërthyer brenda shtëpisë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë pyllit të Sodër në Vlorë.

Nga raportimet e para për albeu.com bëjnë me dije se viktimat janë Selkie dhe Novruz Hoxhallari, 43 dhe 73 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 minuta të mëngjesit dhe nga pamjet që kanë mbërritur duken pasojat shkatërrimtare të zjarrit. /albeu.com/

Shtuar më 21/01/2018, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori