Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO)
Kanë shpëtuar për fat të mirë dhjetra gjimnazistë nga Fieri sot në Qafë Thanë, ku autobusi i tyre për pak ra në greminë.

Në videon e mësipërme duket autobusi me gomat në greminë.

Për fat të mirë nuk ka viktima dhe gjimnazistët ia kanë hedhur me vetëm disa gërvishtje! /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori