Dalin fotot, kush është durrsakja që ktheu banesën në bazë prostitucioni (FOTO LAJM)

Pëlqej
Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se shtetasja Shpresa Pisha, në rolin e organizatores dhe ndërmjetëses kishte marrë me qira një lokal në qytetin e Durrësit.

Në galerinë bashkangjitur lajmit mund të shikoni disa foto të saj si organizatorja kryesore e këtij aktiviteti kriminal.


“Ajo ndërmjetësonte me klientët që frekuentonin lokalin e saj duke siguruar lidhjen e tyre më pas me shtetasen Y. R.

Shpresa Pisha vinte në dispozicion ambjentet e banesës së saj në Plazh, Durrës për ushtrimin e këtij aktiviteti kriminal kundrejt një shume 5 000 lekë(të reja)”- njofton policia e Shtetit. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori