Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Dalin emrat, kush janë dy shqiptarët që u kapën me 100 kg drogë në Greqi
Policia greke ka zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar me droge në Igumenocë më herët gjate kësaj të premteje.

Renols Metat Meta, i datëlindjes 1989, lindur në Burrel e banues në Sarandë dhe Jurgen Vladimir Gjonaj 24-vjec, janë vënë në pranga, bëri me dije policia greke.

Në makinën me të cilën lëviznin u gjetën rreth 51 kg kanabis.

Një tjetër person është arrestuar po këtë mëngjes në Igumenicë, në një tjetër aksion policor.

Ai është Grisild Ajet Qoku, 30-vjec nga Delvina. Në mjetin me të cilin lëvizte u gjetën rreth 77 kg kanabis. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori