Dalin dy “tradhtarët” e radhës në opozitë, kërkojnë mandatin e deputetit
Kandidati i listës së Partisë Demokratike në Qarkun e Korçës, Andi Permeti është paraqitur sot në KQZ për të dorëzuar formularin e dekriminalizimit.

Përmeti ka qenë ndër kanditatin që i ka dalë kundër Bashës gjatë zgjedhjeve në parti, ndërkohë tanimë pritet që të marë mandatin e deputetit dhe të jetë pjesë e "opozitës së re".

"Tradhëtarët" vazhdojnë të rrjedhin edha LSI, një tjetër kandidat ka thyer vendimi politik.

Bëhet fjalë për Eugen Bojaxhi, i cili ka garuar në zgjedhjet e shkuara në listën e qarkut të Beratit. /albeu.com/

Shtuar më 09/04/2019, ora 14:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori