Dako sikur ka fituar medalje të artë dhe ka nderuar Shqipërinë,edhe sonte del live në media
Vazhdon të shokojë Vangjush Dako me mbrojtjen që i bën Astrit Avdylajt, ku edhe sonte në Report Tv e ka cilësuar si një gjë krejt normale që të vijnë të japin kontributin e tyre për një parti edhe persona të dënuar.

“Këta janë njerëz që mendojnë që mund të japin edhe ata një kontribut që i shërben votës. Dhe shumë njerëz që janë në dyzim dhe vendosin në momentet e fundit edhe ai ndërmjetësi shkon dhe jep votën e vetë. Dhe ne politika na intereson kjo gjë. Ne e mirëpresim qoftë edhe njeriun e dënuar edhe njerëz që kanë pasur probleme me ligjin. Ka pasur edhe deputete që kanë shkuar edhe në burgje për të kërkuar votat’, tha Dako.
Shtuar më 07/06/2019, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori