Dajti kërkon zbardhjen e bisedave të Arjan Muçës
Në senacën e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rëndë, Dritan Dajti, i akuzuar për vrasjen e 4 oficerëve të policisë më 7 gusht 2009 kërkoi sot tablatet e telefonave të policëve, të cilët ishin në aksionin e arrestimit të tij.


Ai akuzon zyrtarin e Policisë së Shtetit, Arjan Muça, i cili drejtoi dhe operacionin “anti-Dajti” se ka gisht në dy vrasje në Tropojë. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori