Çudira shqiptare, policëve u fiket makina në mes të rrugës (VIDEO)
Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka postuar së fundmi një video në Facebook, ku një makinë policie është fikur në mes të rrugës.

Nga pamjet e publikuara, policët tentojnë që ta ndezin duke e shtyrë por nuk ja arrijnë.

Ndërkohë një qytetarë e ka filmuar të gjithë skenën dhe e ka nsiur në invoxin e Berishës.

‘Policia që duam e Narkoshtetit të Noriegës!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha./albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori