Çudi alla shqiptare! Drejtori në arrati firmos dokumenta e merr pagën nga shteti
Çuditë në Shqipëri s'kanë të ndaluar në Shqipëri.

Dash Mehmeti, drejtues i hekurudhave, në arrati, vazhdon të mbajë postin dhe të firmosë dokumenta përfshirë edhe borderonë, ku vazhdon t’i jepet paga pa pengesë.

"Në narkoshtetin e Noriegës, drejtori në kërkim vazhdon të firmosë në bordero, ndonëse në arrati! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital," fton ai.

Mesazhi i plotë i Berishës:

Ckemi si je Dr!!!

Dash Mehmeti ish/nendrektor i hekurudhave tani eshte drejtor infrastruktures hekurudhave per shqiperine eshte aktualisht i shpallur ne kerkim nga prokuroria e durresit per ndertim pa leje ne lagjen 13 plazh durres prane pistes se vogel iliria, te dy kateve.

Eshte ne arrati por vazhdon te firmose si drejtor??!!!

Kjo ceshtje ka lidhje direkte me pezullimin e drejtorit urbanistikes Durres. /albeu.com/Shtuar më 17/03/2018, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori