COVID-19 në Shqipëri: Nuk ndalojnë ambulancat tek Infektivi (VIDEO)
Situata e COVID-19 në Shqipëri duket alarmuese.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shënuar 532 raste të reja dhe 7 humbje jete.

Sipas pamjeve që vijnë nga infektivi, nuk ndalojnë ambulancat të cilat vijnë për të kërkuar ndihmë.

Rikujtojmë se nga nisja e pandemisë, Shqipëria numëron 27,233 të infektuar me Covid-19, nga të cilët 13,854 ende aktivë dhe 612 viktima.
Shtuar më 14/11/2020, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori