COVID-19 i merr jetën arsimtarit të njohur (FOTO LAJM)

Covid-19 i ka marrë jetën arsimtarit të njohur.

Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid ish-kreu i Këshillit të Qarkut Elbasan, Kozma Hakani.

Kozma Hakani ka qenë dhe drejtor i Arsimit në qarkun e Elbasanit, dhe për 40 vite punoi në sistemin e arsimit në shkolla të ndryshe të qytetit të Elbasanit.
Shtuar më 30/11/2020, ora 20:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori