"Çohuni nga kafja", studentët nuk i ndal shiu dhe i ftohti
As shiu dhe as i ftohti nuk i largon studentërt ngtaq Kryeministria.

Pavarësisht kushteve të motit, studentët kanë paralajmëruar se përmasat e protestës do të zgjerohen, duke ftuar çdo grup interesi t’i bashkohet lëvizjes së tyre.

“Qytetarë, çohuni nga kafja, ejani në shesh të protestoni bashkë me ne.Të tregojmë që jemi të bashkuar.”- degjohet të thotë njëri prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori