CNN: Serbia konfirmon zyrtarisht akuzat ndaj Olsi Ramës
Gjigandi CNN ka shkruar lidhur me incidentin që ndodhi mbrëmë në Beograd në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë.

CCN, duke iu referuar burimeve të kryeministrit serb, Vuçiç tha se policia serbe ka verifikuar se "helikopteri fluturues" është lëshuar nga vëllai i Edi Ramës, Olsi Rama.

Zyra e Vuçiç i ka thënë CNN se "Olsi Rama ka drejtuar me telekomandë helikopterin që mbante flamurin shqiptar". /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 15:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori