Çmendet moti në Itali, cikloni sjell shkatërrim në Bolzano (VIDEO)
Zonja e Bolzanos është duke u përballur me një mot të çmendur në këto momente.

Mediat lokale flasin për një ciklon që ka përfshirë zonën, i cili po shoqërohet me breshër, erëra të forta si edhe shirat të rrëmbyeshëm duke shkaktuar përmbytje dhe shkatërrim.

fotot dhe videot e publikuara online duken pemë të rrëzuara dhe sasi e madhe breshëri në rrugë, ndërsa nuk bëhet ende me dije nëse ka të lënduar nga banorët. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2019, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori