"Çmendet" Facebook, të gjithë flasin për arrestimin e Fullanit
Vetëm disa minuta pas lajmit surprizë për arrestimin e Ardian Fullanit nga ana e Policisë së Tiranës, mijëra statuse dhe komente janë shpërndarë nga përdoruesit e Facebook.

Lajmi i arrestimit të Guvernatorit Fullani është shoqëruar me statuse kundër guvernatorit teksa vërehen shenja gëzimi dhe entuziazmi, pasi

Facebook ka reaguar menjëherë edhe deputeti socialist, Erjon Braçe, i cili ka shkruar:

"Duhej vetëm ndryshim. Gjërat kanë ndryshuar në këtë vend. Përgjegjësia është e para". /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 20:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori