"Çmendet" 35-vjeçari, kryen vepra të turpshme me vajzën e tij 5-vjeç
Një 35-vjeçar është arrestuar në Maliq.

35-vjeçari arrestohet se ka kryer vepraturpshme me vajzën e tij vetëm 5 vjeçare.

Policia bën me dije se në pranga ka vënë shtetasin Pandi Sh., 36-vjeç. Nga hetimet e para ai akuzohet se kryente vepraturpshme me vajzën e tij të vogël.

Nuk ka ende shumë detaje rreth ngjarjes, ndërkohë që mësohet se ai abuzonte edhe me gruan, duke e dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht.

Policia ka bërë ndalimin e tij dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar më 05/07/2017, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori