Cikloni i frikshëm në Greqi, humb jetën një grua dhe zhduken dy të tjerë
CikloniGreqi i ka marrë jetën një gruaje.

Mediat greke shkruajnë se viktima e parë e motit të tërbuar ka mbetur një grua, e cila nuk i shpëtoi dot vërshimit të ujit.

Gruaja e moshuar humbi jeten ne zonën e Farsalas afër Larisas, kurse dy persona të tjere janë shpallur të zhdukur në zonën e Kardicas.

Situata duket apokaliptike, me shira te rembyeshem dhe permbytje, pasur me shembje dhe nderprerje te energjise ne shume zona.

Shtuar më 19/09/2020, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori