Çifti i ri shqiptar humb jetën në Greqi, shpëton për mrekulli vajza e mitur
Një aksident tragjik ka ndodhurGreqi ku një çift shqiptar ka humbur jetën.

Mësohet se drejtuesi i automjetit që është një 35- vjeçar shqiptar dhe bashkëshortja e tij 25- vjeç kanë gjetur vdekjen.

Makina është përplasur më shtyllat metalike. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Seres.

Në automjet ka qenë dhe vajza e vogël e çiftit, e cila ka marrë plagë të lehta. /albeu.com/

Shtuar më 06/01/2018, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori