Çfarë po ndodh në Ishëm? Helikopteri ulet 10 herë brenda një ore (VIDEO)
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një tjetër skandal sipas tij.

Berisha ka postuar një video ku shihet një helikopter i cili po fluturon mbi Gotullm afër Ishmit.

Postimi i Berishës në Facebook

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit. Ka me shume se nje ore 10 ulje ka helikopteri” /albeu.com/

Shtuar më 14/11/2017, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori