Çfarë po ndodh?! Ministrat e deputetët e PS-së braktisin Kuvendin
Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është mbajtur seanca e dytë për vitin 2018.

Ndryshe nga seacat e një viti më parë, seanca e sotme dukej më e qete e shoqëqruar me debate të pakta e me shumë batuta.

Ajo që ra në sy ishte mungesa e deputetëve socialistë dhe mungesa e ministrave.

Në momentin që po fliste kreun i PBDNJ-së, Vangjel Dule, prezencave e ministrave në sallë ishte zero siç mund t'a shihni në foton më sipër. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2018, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori