Çfarë po kurdis Blushi? Pas humbjes në zgjedhje pozon krah Fevziut

Pëlqej
Ben Blushi rishfaqet sërish në publik!

Pavarësisht se larg politikës, Blushi ka pozuar në krahmoderatorit të njohur Blendi Fevziu.

Vetëm pak ditë më parë ai u fotografua në një lokal në kryeqytet në krahmoderatorit Arian Çani dhe Robert Aliajt.

Ben Blushi u “zhduk” nga skena politike dhe publike pas humbjes së zgjedhjeve më 25 qershor, ku ai nuk mundi të siguronte as mandatin e tij për t’u futur në Kuvend.

Por si duket Blushi ka vendosur të rikthehet në vëmendje, por kësaj herë larg politikës dhe afër medias. /albeu.com/Shtuar më 07/10/2017, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori