Çfarë po diskutojnë Berisha me Bashën?! (FOTO LAJM)

Sali Berisha dhe Lulzim Basha janë parë duke diskutuar tek selia e PD-së pas përfundimit të seancës të sotme parlamentare.

Duket se ata po diskutojnë rreth aksionit të mundshëm opozitar për të ardhmen.

Partia Demokratike propozoi edhe disa ndryshime të tjera në Ligjin për Dekriminalizimin, gjë që maxhoranca nuk e pranoi.

Nga fotot duket se debati është disi "sekret" mes ish-kryeministrit dhe ish-kryebashkiakut të Tiranës. /Albeu.com/
Shtuar më 25/02/2016, ora 19:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori