Çfarë paralajmëron Meri Shehu me parashikimin: Një tradhtar kthehet në jetën tuaj
Dashi

Ju duhet te keni kujdes per ti ripare edhe nje here ekuilibrat ne cift apo ne nje marrdhenie erotike qe ju lidh edhe me punen e karrieren tuaj ne pergjithesi. Do kuptoni se duhet te shikoni me qarte.

Demi

Do kerkoni t’ju dal ne drite nje ngaterrese qe ju kane futur ne nje ambjent pune dhe situate me dike qe ju lidh puna e qe ju keni mbetur ne nje situate te keqkuptuar.

Binjaket

Dikush nga e kaluara do rikthehet ne mendjen tuaj ne nje raport sentimental dhe erotik. Do kerkoni sqarim dhe ekuilibrat e prishur, por mund te ndodh e kunderta t’ju kerkojne juve sqarim per nje padrejtesi qe keni bere.

Gaforrja

Dita sot ju fton te kuptoni se si jeni futur ne nje situate te ngaterruar familjare e cila do nderlikohet me shume nga nje nderhyrje e nje personi qe ka qene ne jeten tuaj ne te kaluaren.

Luani

Do merrni nje mesazh sot qe nuk do ju lere aspak indiferente dhe do ju ngacmoj ne menyre te tille qe tashme duhet te beni nje sqarim apo nje beteje per tu cliruar.

Virgjeresha

Nje remuje ne ceshtjet personale dhe ekonomike do dali papritur perballe jush dhe nderkohe do kuptoni qe dikush me dashje ju ka futur ne kete veshiresi dhe ju i keni besuar verbërisht.

Peshorja

Merkuri i kundert sot ne jeten tuaj do sjell tendenca ndryshimi dhe revolucioni, por qe ju nuk mund ta beni dot vetem kete revolucion. Ju duhet ne krahe ai person qe e keni mohuar deri tani.

Akrepi

Ju rikthehen disa ceshtje per zgjidhje sidomos qe lidhen me pamjen tuaj dhe gjera qe jane praktikisht te domosdoshme per t’u zgjidhur dhe per t’u ekuilibruar.

Shigjetari

Nje tradhetar kthehet ne jeten tuaj dhe kerkon falje ose ju do kuptoni qe tradhetia e dikujt nuk kishte kufij ne jeten tuaj dhe ne ndjenjat tuaja.

Bricjapi

Ju rikthehet nje problem qe lidhet me karrieren dhe punene dhe do detyroheni ta shtyni per disa kohe nje ceshtje te rendesishme personale nga ky problem

Ujori

Nje ndihmese nga jashte do beje ekuilibrin ne jeten tuaj sidomos ne ceshtjet ekonomike apo ne sigurine qe ju ka munguar gjithe keto kohe.

Peshqit

Do ju rikthehet nje propozim pune nga e kaluara apo do kuptoni qe me dike te afert keni vepruar shume gabim dhe do donit te rregullonit perseri marrdhenien e prishur.
Shtuar më 29/10/2020, ora 20:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori