Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime
Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik.

Deputetja Hajdari nuk ka dhënë shpjegime për gazetarët, pork a thënë se nuk ja vlente më të qëndronte në mbledhje.

Më parë Hajdari u shpreh se ka marrë garanci nga socialsitët se listat do të happen 100%

Këshilli Politik vijon diskutimet për amendamentet kushtetuese për hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve.
Shtuar më 29/07/2020, ora 19:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori