Çfarë ka ndodhur? Rama shfaqet duke çaluar në Elbasan (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama sot në Ditën e Verës gjendet në Elbasan.

Në këtë ditë të shënuar feste, të gjithë politikanët udhëtojnë drejt Elbasanit, si qyteti ku festohet më së miri kjo festë.

Por çfarë ka ndodhur me kryeministrin Edi Rama?

Ashtu siç mund t'a shihni në videon e Fax Web, Rama duket që ka probleme në të ecur.

Ai shfaqet duke çaluar teksa zbret nga makina shoqëruar dhe nga ana e kryetarit të bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini.

Sikleti me këmbën i Ramës shfaqet përgjatë gjithë qëndrimit të tij në Elbasan. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2018, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori