Çfarë i bëri bashkë Jozefina Topallin dhe Ilir Metën?

Ditën e djeshme Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta dhe ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, janë takuar në ambientet e hotel “Tirana”.

Shkak për takimin e shkurtër mes tyre është bërë pjesëmarrja në aktivitetin e organizuar me rastin e 55-vjetorit të lindjes, së gazetarit, analistit, pedagogut dhe shkrimtarit Agim Neza.

Gjatë këtij aktiviteti u promovuan tri librat e shkrimtarit Neza. /albeu.com/

Shtuar më 01/07/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori