Çfarë do të bëjë kur të dalë në pension? Pasioni i Ramës do t'ju habisë!
Çfarë do të bejë Edi Rama kur të dalë në pension?

Ndoshta do t'ju duket e pabesueshme por kryeministri Edi Rama pëlqen shumë të gatuajë.

"Dhe ndoshta diçka në lidhje me gatimin. Më pëlqen të gatuaj"- kështu ka deklaruar ai për "Forbes".

Në të ardhmen, Rama ka deklaruar se do të bëjë diçka me shijen.

"Shijen? Po. Stilin e jetesës, pikturën, skulpturën, industrinë… shijen. Dhe ndoshta diçka në lidhje me gatimin.

pëlqen të gatuaj"- ka habitur kryeministri Edi Rama i cili për herë të parë ka rrëfyer këtë "sekret" pikant. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori